Startpagina Actueel

Vlaanderen kent 1 miljoen euro ecologiesteun toe aan Tiense Suikerraffinaderij

Op voorstel van minister Hilde Crevits heeft de Vlaamse regering 1 miljoen euro ‘strategische ecologiesteun’ toegekend aan de Tiense Suikerraffinaderij.

Tiense Suikerraffinaderij nv maakt deel uit van de Südzuckergroep en is marktleider in België. In de suikerfabriek in Tienen zullen de huidige diffusietrommels vervangen worden door een nieuw diffusietorenconcept dat tot de laatste nieuwe technologie behoort en toelaat om zeer energie-efficiënt te opereren met minder waterverbruik. Het nieuwe concept geeft de onderneming een competitieve voorsprong op het vlak van energieverbruik, suikerverliezen en modulaire capaciteit.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Edito: Wie gaat dat betalen?

Edito Net voor het zomerreces maakte de Europese Commissie haar begrotingsvoorstellen voor 2028-2034 bekend. Met een vermindering van meer dan 20% wordt fors de knip gezet op de landbouwbudgetten. Is dit dan echt de weg die men wil bewandelen om onze Europese voedselzekerheid te garanderen?
Meer artikelen bekijken