Startpagina Paarden

Trekpaardenliefhebber Louis De Bie overleden

De 61-jarige Louis De Bie uit Kalmthout-Nieuwmoer kreeg vorige week een zware boomtak op zich en is omwille van zijn verwondingen overleden.

Hij was de enthousiaste voorzitter van ‘Het Aangespannen Trekpaard’ en laat zijn vrouw, twee kinderen en 5 kleinkinderen achter.

De begrafenis heeft plaats op zaterdag 30 september om 10 uur in de dorpskerk van Nieuwmoer. Twee van Louis’ lievelingspaarden zullen zijn eigen boerenbieten wagen met houten wielen voorttrekken. Zo zal de kist met zijn lichaam naar de dorpskerk gebracht worden. Achter de stoet zullen nog tien trekpaarden meelopen. Allemaal als eerbetoon aan Louis.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Openstoeterijendag bij trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld

Paarden Om de trekpaarden in hun eigen omgeving aan het werk te zien, organiseerden 3 fokkerijen uit Vlaams-Brabant een openstoeterijendag. Deze vonden al plaats in Vollezele in april, in het Provinciedomein Huizingen in juni en in Kampenhout eind juli. Op zondag 17 augustus hield trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld – met Rudi en Thomas Callebaut – als laatste van de 3 een opendeurdag op en rond hun fokkerij.
Meer artikelen bekijken