Startpagina Actueel

Eerste Belgische aardbeien van nieuw seizoen verkocht bij BelOrta

Vanaf vandaag zijn de Belgische aardbeien van BelOrta weer te verkrijgen. Deze primeuraardbeien, aangevoerd door producent Lieven Colembie uit Halle, zijn van de vroege variëteit Sonata. De aardbeien werden gekocht door Guy Claessens van Fruit Vandepoel.

Jaarlijks worden er via BelOrta een 10.000 ton aardbeien verkocht van verschillende teeltsystemen, gaande van substraat- of vollegrondsteelt onder glas, in tunnels of open lucht. Het areaal aardbeien bij BelOrta bedraagt dit jaar 303 ha, een stijging van maar liefst 6% ten opzichte van vorig jaar. Deze stijging situeert zich vooral bij de beschermde teelt op substraat, waardoor het areaal beschermde aardbeienteelt goed is voor meer dan de helft (53%) van de totale aardbeienteelt bij BelOrta.

Volgens...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Melkophalers zijn veel meer dan chauffeurs van een vrachtwagen

Transport en logistiek “Ik ben melkophaler, geen chauffeur”, zegt Tijs Aelbrecht met veel overtuiging tijdens het interview in de cabine van zijn vrachtwagen. Melk ophalen doet hij voor Milcobel, de grote Belgische coöperatie van melkveehouders. Tijs hoopt dat de aangekondigde fusie van Milcobel met FrieslandCampina weinig invloed heeft op zijn job, want die doet hij supergraag.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Quality Feed

Kortrijk, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

The Ponderosa BV

Deinze, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures