Startpagina Actueel

Marc Coucke investeert in groente- en fruitbedrijf Greenyard

Het aandeel van groente- en fruitbedrijf Greenyard is maandag flink de hoogte in geschoten nadat bekend was gemaakt dat zakenman Marc Coucke fors investeert in de groep. Na goed een halfuur handel stond het aandeel circa 18% hoger.

Leestijd : 1 min

Marc Coucke investeert 48,5 miljoen euro in Greenyard via een kapitaalverhoging. Hij krijgt zo een belang van 13,4% in het bedrijf. Greenyard wist ook zijn schulden te herinvesteren, met garantie van het investeringsfonds Gigarant van de Vlaams overheid.

Belga

Lees ook in Actueel

Provincie Antwerpen zoekt bevercoördinator

Actueel De provincie Antwerpen gaat een bevercoördinator aanwerven. Aanleiding is de vloedgolf van meldingen over schade en hinder door bevers op haar grondgebied. De coördinator zal werk moeten maken van een aanpak die de belangen van mens en natuur verzoent.
Meer artikelen bekijken