Startpagina Bedrijfsnieuws

Bayer sluit zich aan bij Easyconnect

Bayer sluit zich aan bij een alliantie die samen het Easyconnect-vulsysteem voor gewasbeschermingsmiddelen op de markt brengt.

Leestijd : 1 min

Het systeem voorkomt onder meer morsen en is dus veiliger voor de gebruiker en het milieu. Tegelijkertijd blijft Bayer ook het Easyflow-systeem ondersteunen.

Andere leden van de alliantie zijn: Adama, Basf, Belchim Crop Protection, Certis Europe, Corteva Agriscience, FMC Corporation, Nufarm, Rovensa Group en Syngenta.

Het Easyconnect-systeem is een gesloten vulsysteem waar bussen met gewasbeschermingsmiddel op worden aangesloten om de veldspuit te vullen. De technologie staat open voor alle geïnteresseerden, zowel aan producenten- als aan consumentenzijde.

Bayer - TD

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Slachthuis van Ath blijft bestaan

Vleesvee Het slachthuis van Ath kan blijven bestaan. Het voortbestaan is te danken aan WapiMeat, een nieuwe coöperatie van 15 boeren en enkele slagers en veehandelaren. De coöperatie zal tegen het einde van het jaar officieel de leiding overnemen. Een soepele overgang zorgt ervoor dat klanten van deze lokale service kunnen blijven genieten.
Meer artikelen bekijken