Startpagina Economie

Ecocheques ook bruikbaar in boerderijwinkel of op de markt

Ecocheques kunnen vanaf 1 januari 2022 ook gebruikt worden om producten van de lokale landbouwer te kopen, in de boerderijwinkel of op de lokale markt. Dat hebben de sociale partners beslist in de Nationale Arbeidsraad.

De ecocheques kunnen enkel worden gebruikt bij verkopers die het erkende logo ‘Recht van bij de boer’ hebben, of ‘En direct de la ferme’. De uitbreiding werdbij cao overeengekomen in de Nationale Arbeidsraad, bevestigt de christelijke vakbond ACV. “Daarmee hopen de sociale partners teelt en verkoop via de zogenaamde 'korte keten' te bevorderen.”

“We willen de Vlamingen zoveel mogelijk stimuleren om lokaal te kopen”, zegt ook Vlaams...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

Aandachtspunten bij het invullen van je forfaitaire belastingaangifte

Economie De aangifte voor de inkomstenbelasting voor landbouwers die belast worden op basis van het landbouwforfait moet dit jaar door de landbouwer ten laatste worden ingediend op 15 januari 2026, ongeacht of hij deze op papier indient, via Tax-On-Web of via een gecertificeerd accountant of belastingadviseur.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Steen pluimveebedrijf

Diksmuide, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

CBgroep bv

Staden, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Stad Kortrijk

Kortrijk, West-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures