Startpagina Actueel

Landbouwers krijgen er een gigantische administratieve overlast bij door nieuwe fiscale wet

De druk om de belastingaangiften tijdig ingediend te krijgen, wordt elk jaar groter. Met nog een nieuwe verplichting erbij zal het volgend aanslagjaar nog een pak moeilijker worden voor land- en tuinbouwers. We geven een overzicht.

Op 29 december 2023 werd in het Belgisch Staatsblad de wet van 28 december 2023 houdende diverse fiscale bepalingen gepubliceerd. Deze wet brengt een gigantische administratieve overlast mee voor land- en tuinbouwers. De papierberg wordt onoverzienbaar voor hen.

Verplicht voor wie onroerend goed pacht of huurt

Álle landbouwers die een onroerend goed pachten of huren, worden verplicht om een extra bijlage bij hun...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Boerenorganisaties verteren handelsakkoord met India beter dan Mercosur

Economie Het handelsakkoord tussen de EU en India ligt (voorlopig) nog niet op de maag van landbouworganisaties. In hun eerste reacties zijn Boerenbond en Copa-Cogeca voorzichtig positief, een groot contrast met de reactie van boeren op het EU-Mercosur-akkoord. Waarom lijkt het handelsakkoord met India wel te beantwoorden aan hun ideaalbeeld van een handelsakkoord?
Meer artikelen bekijken