Startpagina Paarden

Merrie Vlaams Paard verkocht voor 27.000 US dollar

Zoals iedere najaar werden recent verschillende sales (verkopingen) gehouden in Noord-Amerika waar de Amish fokkers hun trekpaarden verhandelen. Tijdens de “Buckeye Horse en Colt Sale” in Dover, Ohio (USA) werd recent een driejarige merrie verkocht voor 27.000 US Dollar.

Deze merrie werd gefokt door de Amish Peter L Yoder uit Baltic, Ohio.

Samen met zij neef Ray N. Yoder had deze merrie “Sale” klaar gemaakt en ze werd verkocht aan de gekende Dierenarts Michael Stone, die deze merrie in zijn “Show hitch” (gespan) wil gaan gebruiken. Deze toch wel bijzondere verkoop toont aan dat de trekpaarden in Amerika nog steeds in volle opmars zijn.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Als een veulen je zomer kleurt

Paarden Een veulen in de wei is dubbel gedeelde vreugde: voor de merrie én voor jezelf. Een veulen van een ponymerrie, een ezelmerrie of een warmbloedmerrie… het avontuur is identiek. Het resultaat hangt af van de merrie, de hengst en van jouw goede zorgen. Hoe dan ook, op een veulenzomer ben je beter goed voorbereid.
Meer artikelen bekijken