Startpagina Actueel

Peking wil geen extra heffingen op Chinese wagens

De Chinese autoriteiten willen dat de Europese Commissie de aangekondigde extra importtarieven op elektrische voertuigen uit China intrekt. Dat berichten Chinese staatsmedia op 24 juni. Eerder dreigde China ermee om als tegenmaatregel hogere importtarieven aan te rekenen op Europees varkensvlees.

Europa meent dat China ‘ongeoorloofde’ staatssteun geeft aan zijn producenten van elektrische auto’s waardoor Europese autobouwers hier marktaandeel verliezen. China eist dat deze aangekondigde extra importtarieven ingetrokken worden nog voordat deze voorlopig van kracht zouden worden, wat op 4 juli zou gebeuren.

Meningsverschillen nog niet opgelost

Zopas raakte bekend dat de Chinese minister van Handel Wang Wentao...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Koen Heymans boert in de Brusselse rand

Melkvee De Neerpedehoeve ligt net aan de buitenzijde van de Brusselse Ring in Neerpede. De hoeve ligt slechts op zo’n 200 m van Vlaanderen, maar dus in het Brussels Hoofdstedelijk Gewest. Melkveehouder Koen Heymans wordt er geconfronteerd met de voor- en nadelen van de Brusselse wetgeving.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Land -en Tuinbouwmachines Vercammen BV.

Berlaar, Antwerpen, België

Solliciteer nu

V&H Service BV

Merchtem, Vlaams-Brabant, België

Solliciteer nu

Wintmolders BV

Brustem, Limburg, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures