Startpagina Actueel

Peking wil geen extra heffingen op Chinese wagens

De Chinese autoriteiten willen dat de Europese Commissie de aangekondigde extra importtarieven op elektrische voertuigen uit China intrekt. Dat berichten Chinese staatsmedia op 24 juni. Eerder dreigde China ermee om als tegenmaatregel hogere importtarieven aan te rekenen op Europees varkensvlees.

Europa meent dat China ‘ongeoorloofde’ staatssteun geeft aan zijn producenten van elektrische auto’s waardoor Europese autobouwers hier marktaandeel verliezen. China eist dat deze aangekondigde extra importtarieven ingetrokken worden nog voordat deze voorlopig van kracht zouden worden, wat op 4 juli zou gebeuren.

Meningsverschillen nog niet opgelost

Zopas raakte bekend dat de Chinese minister van Handel Wang Wentao...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

3505-DWZ-label FV

Veeteelt De Vlaamse regering kende op 18 juli bijna 293.000 euro subsidie toe aan de vzw Vlaamse Vereniging voor de Bevordering van het Welzijn van Landbouwhuisdieren voor de verdere uitwerking en operationalisering van het dierenwelzijnskeurmerk 'Beter voor Dieren' in Vlaanderen voor de periode 2025-2026.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Vlaams Agrarisch Centrum cv

Merelbeke, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Boerenbond vzw

Geel, Antwerpen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures