Startpagina Paarden

Lara de LiedekerkeMeier schittert in eventingdriedaagse Luhmühlen

Het Duitse Luhmühlen op de befaamde ‘Lüneburger Heide’, is wat de Veluwe is in Nederland … een prachtig natuurgebied waar paarden bijzonder graag gezien zijn. Sinds jaar en dag is Luhmühlen tevens de locatie van een wereldberoemde eventingdriedaagse, dit jaar van 13 tot 16 juni. En … ditmaal met een Belgisch tintje!

Met als doel een persoonlijke test met het oog op de Olympische Spelen in Parijs volgende maand, nam onze landgenote Lara de Liedekerke–Meier deel aan CCI Luhmühlen. Het was ook daar dat beroemdheden zoals Ingrid Klimke, Andreas Dibowski en Michael Jung reeds meerdere malen de Mannschaft vormden op het indrukwekkende crossparcours. Luhmühlen is gewoonweg niet meer of niet minder dan heilige grond voor eventing! Zowaar het Britse Badminton dus!

De Liedekerke legde er beslag op de eerste Belgische zege in de 5*, en...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Openstoeterijendag bij trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld

Paarden Om de trekpaarden in hun eigen omgeving aan het werk te zien, organiseerden 3 fokkerijen uit Vlaams-Brabant een openstoeterijendag. Deze vonden al plaats in Vollezele in april, in het Provinciedomein Huizingen in juni en in Kampenhout eind juli. Op zondag 17 augustus hield trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld – met Rudi en Thomas Callebaut – als laatste van de 3 een opendeurdag op en rond hun fokkerij.
Meer artikelen bekijken