Binnenkort ook vleespakketten
Thuis heeft Stéphanie Parent 10 ooien te melken, en op een andere site moet ze ook zorgen voor haar Zwartbles-schapen. Dankzij dit gemengd ras kan de veehoudster vleespakketten aanbieden.

Ze geeft meer uitleg: "Zo ben ik het hele jaar door druk bezig. Van half februari tot half augustus, september - afhankelijk van de productie- zit ik in de melkperiode. Daarna zet ik de ooien terug bij de ram. Ondertussen komt er een einde aan het afmesten, maak ik de vleespakketten klaar, enzovoort. Het liefst zou ik dit rond oktober-november doen.
De eerste tests van deze nieuwe activiteit zijn onlangs uitgevoerd. Op dit moment heeft de veehoudster 5 moederdieren van dit ras. "De lammeren worden op natuurlijke wijze gespeend, en ze worden geslacht als ze 8 tot 9 maanden zijn. Alles hangt af van hun groei..." Tijdens deze eerste tests was het karkasgewicht voor deze dieren gemiddeld 23 kg.