Startpagina Actueel

Milieuorganisaties zaaien twijfel rond AER-technieken

Vlaams minister Jo Brouns maakte er in de commissie Leefmilieu van het Vlaams Parlement geen geheim van dat hij niet opgezet is met de rechtszaak tegen het decreet over emissiereducerende maatregelen. Dryade, Bond Beter Leefmilieu en Natuurpunt vragen het Grondwettelijk Hof de vernietiging van dat decreet.

Volgens Dryade, BBL en Natuurpunt zal het stikstofprobleem niet opgelost worden met de technologie waarop dit decreet steunt. In de commissie Leefmilieu van 21 januari trad volksvertegenwoordiger Mieke Schauvliege (Groen) het standpunt bij dat Vlaanderen bijgevolg nog jaren te veel stikstof zal slikken.

Advies van WeComV

Schauvliege stelt: “Het Wetenschappelijk Comité Luchtemissies Veeteelt (WeComV), dat werd...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Amerikaanse bizons in de Ardennen

Libramont Bizons, een saloon en een boerderij als geen ander: Candice Leroy en Laurent Naveau hebben een stukje Amerika nagebouwd in het hart van de Belgische Ardennen. Ze zijn de uitdaging aangegaan om zich te richten op een dier dat in Europa zelden voorkomt. Ze hebben een bedrijfsmodel dat dicht bij de consument staat. Hun Bison Ranch combineert biologische veeteelt, directe verkoop en het ontvangen van bezoekers.
Meer artikelen bekijken