Startpagina Bedrijfsnieuws

Claas laat vernieuwde tractorfabriek zien

Claas heeft zijn tractorenfabriek in Le Mans (Frankrijk) de voorbije jaren fors vernieuwd. De start hiervan werd in 2017 gegeven. De vernieuwing is ondertussen afgerond.

De meest ingrijpende vernieuwingswerken vonden plaats van 2018 tot 2022. In 2022 werd nog een nieuw opleidingscentrum geopend en een jaar later werd de productielijn van de cabines vernieuwd. Vorig jaar opende ‘Claas Le Hub’ een kantoorgebouw waar ontwikkelingsteams samenkomen om aan nieuwe projecten te werken. in 2024 werd er ook een nieuw geautomatiseerd magazijn van 20 m hoog voor ‘kleine’ onderdelen in gebruik genomen, vlak naast de hal waar de tractoren worden geassembleerd.

Wat ons als eerste opvalt bij het binnenkomen van de fabriek, is de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nederlandse De Heus Voeders neemt Voeders Huys over

Bedrijfsnieuws In overeenstemming met de familie Huys neemt De Heus Voeders het diervoederbedrijf Voeders Huys over. Met deze stap versterkt De Heus haar positie in België en Noord-Frankrijk en bouwt zij verder aan haar groeistrategie, schrijft het bedrijf op 3 juni.
Meer artikelen bekijken