Startpagina Actueel

Iran verbiedt export voedsel- en landbouwproducten

De Iraanse regering heeft een exportverbod aangekondigd op voedsel- en landbouwproducten vanwege het aanhoudende conflict met Israël en de Verenigde Staten.

Leestijd : 1 min

"De export van alle voedsel- en landbouwproducten is tot nader order verboden", meldde persbureau Tasnim, onder verwijzing naar een regeringsverklaring. "De regering geeft prioriteit aan de levering van essentiële goederen aan de bevolking", voegde het eraan toe.

Iran activeerde zaterdag 28 februari een noodplan na het begin van het Amerikaans-Israëlische offensief tegen de Islamitische Republiek, waarbij de opperste leider van het land, Ali Khamenei, en verschillende hoge militairen om het leven kwamen.

Belga

Lees ook in Actueel

Inloggen voortaan nodig voor doorsturen foto’s in LV-AgriLens

Akkerbouw Het Agentschap Landbouw en Zeevisserij heeft een nieuwe versie gelanceerd van LV-AgriLens, zodat gebruikers geen foto’s meer verliezen wanneer ze de app verwijderen of veranderen van smartphone. De update brengt wel een belangrijke wijziging met zich mee voor iedereen die LV-AgriLens gebruikt om foto’s door te sturen of taken uit te voeren op vraag van het agentschap: inloggen is voortaan nodig.
Meer artikelen bekijken