Startpagina Paarden

Tocht Houtlandmenners

De jaarlijkse rit van de Houtlandmenners kon onlangs doorgaan onder een stralende zon. “Er namen 20 koetsen, 1 huifkar en enkele ruiters deel, in totaal 80 deelnemers. Het lijkt telkens op een kleine volksverhuizing”, meldde ons An Vanderkinderen.

Leestijd : 1 min

Elk weekend trekken duizenden paardenliefhebbers er op uit om te genieten van de natuur en de mooie dingen van het leven. Stops worden steevast voorzien om de inwendige mens te laven. Overal zie je koetsen, ruiters, huifkarren, enz. rondtrekken. We leven in een paardenland.

B.L.

Lees ook in Paarden

Trekpaarden kleuren de markt van IJzendijke op 19 juli

Paarden Om de 4 jaar wordt op het mooie marktplein van IJzendijke, in het westen van Zeeuws-Vlaanderen, een internationale trekpaardenkeuring georganiseerd. Het is het laatste overgebleven echt grote internationale event waar ook nu weer de fine fleur van de Nederlandse en Belgische trekpaarden het tegen elkaar zal opnemen.
Meer artikelen bekijken