Startpagina Paarden

Tom Van den Berghe uit Nevele

Elke zondagvoormiddag, ook bij regen en extreme koude, is Tom Van den Berghe uit Nevele op pad in het mooie Hansbeke en omstreken met zijn tweespan Haflingers.

Leestijd : 1 min

“De Haflinger heeft een enorme uithouding en is betrouwbaar. Een echt familiepaard”, aldus Tom. Als hij met zijn paard bezig is, vergeet hij de werkdruk en kan hij volledig tot rust komen. Meestal is hij nog maar net van huis vertrokken of hij komt al herten tegen. Ja, zo is het: met de paarden kom je op plaatsen waar je met de auto niet kan komen. Met de paarden kan je genieten van stilte, vogels, volle natuur. Hoeveel duizenden paardenmensen komen tijdens het weekend weer op adem om de drukte van het leven te vergeten en nieuwe energie op te doen.

BL

Lees ook in Paarden

Jumping Mechelen, de mooiste afsluiter van een schitterend paardenjaar

Paarden Paardenmensen of mensen met paarden, topruiters of vrijetijdsruiters, kleine fokkers of professionele bedrijven actief in de paardensector… allemaal vinden ze de weg naar de Mechelse Nekkerhal tussen Kerstmis en Nieuwjaar. Daar lonkt Jumping Mechelen, in het leven geroepen door Eric Wauters, en kan iedereen met ‘paardige’ affiniteiten elkaar vinden.
Meer artikelen bekijken