Startpagina Paarden

Paardentrekwedstrijd in Retie

Onlangs streden achttien stoere paarden om de jaarlijkse trofee van de Paardenvrienden van Retie. Jos Stessens uit Arendonk slaagde erin om met zijn vierjarige Boulonnais-merrie Prinses in één trek 1.640 kg over 25 meter te verplaatsen.

Leestijd : 1 min

Aangezien de Kempische zandgrond extra droog was, is dit een opvallende prestatie. Tweede eindigde Peter Peeters op 21 meter en Fik Joris uit Olmen met zijn Percheron Jef was derde met 18 meter. Het was dè jaarlijkse hoogdag voor de Retiese Paardenvrienden.

B.L.

Lees ook in Paarden

Paardenmensen en mensen met paarden zijn welkom in Libramont

Libramont Van 24 tot 27 juli is de Beurs van Libramont ‘the place to be’ voor iedereen die met paarden leeft en werkt. De organisatie slaagt er ieder jaar opnieuw in om zowel liefhebbers als professionals welkom te heten op dit prachtige evenement. Hier tonen diverse rassen hun kunnen aan een ruim publiek.
Meer artikelen bekijken