Startpagina Akkerbouw

REO Veiling verkoopt eerste van miljoenen courgettes

De eerste lenteprikkels zijn in het land en dat voel je op de REO Veiling. Vandaag, woensdag 22 maart, werden de eerste van miljoenen courgettes geveild.

De primeurverkoop vond één week vroeger plaats in vergelijking met vorig jaar. REO producent Dries Bostoen gaf het startschot voor het nieuwe teeltseizoen van courgettes in West-Vlaanderen. De tuinbouwer uit Hooglede bij Roeselare voerde onder het kwaliteitslabel Flandria twee kistjes met telkens 14 primeurcourgettes aan op de REO Veiling.

Duurzame teelt

“De afgeleverde primeurcourgettes werden eind februari...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Akkerbouw

Belplant: ‘Pak gevolgen klimaatverandering op Europees niveau aan’

Klimaat De klimaatverandering leidt tot aanpassingen en uitdagingen in de voedselproductie en de gewasbescherming. Volgens Belplant, de sectorfederatie van gewasbeschermingsbedrijven, moet de toolbox van landbouwers om ziekten en plagen te bestrijden voldoende gevuld kunnen blijven met realistische oplossingen. Daarbij dringt een Europese aanpak zich op.
Meer artikelen bekijken