Startpagina Economie

Colruyt biedt Inex-leveranciers langetermijncontract aan van 34,76 cent per liter melk

Colruyt biedt de 450 melkveehouders die zijn aangesloten bij Inex voor een deel van hun melkvolume een ‘transparante en stabiele prijs’ van 34,76 cent per liter. De prijs geldt voor een periode van vijf jaar. De supermarktketen zegt zo melkveehouders een vaste afzet en zekerheid qua inkomsten te garanderen.

De bij Inex aangesloten melkveehouders hebben vanaf vandaag zes weken de tijd om in te tekenen voor een percentage tussen 15% en 30% van hun volume. Iedereen krijgt hetzelfde percentage toegewezen, dat zal afhangen van het aantal deelnemers. Colruyt is op zoek naar circa 30 miljoen liter, wat neer komt op een kwart van hun totale afzet. Directeur Peter Grugeon van Inex zegt dat de melkprijs met de klassieke correcties voor vet en eiwit zullen worden toegepast. De voederprijs wordt geïndexeerd.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

Belgapomnotering wijzigt nog steeds niet

Aardappelen Sectororganisatie Belgapom meldt op 12 december opnieuw een notering van 15 euro/ton (zonder btw) voor het aardappelras Fontane. Hiermee blijft de notering al weken ongewijzigd. Voor Challenger is er terug een notering na weken zonder door een gebrek aan transacties: 15 euro/ton (zonder btw).
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

AB MILIEUSYSTEMEN

Izegem, West-Vlaanderen

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures