Startpagina Varkens

Congo verbiedt invoer van varkensvlees uit de EU

In Congo heeft de ontslagnemende regering beslist om de import en verkoop van varkensvlees uit de Europese Unie te verbieden. Dat melden Congolese media en de VN-radio Okapi. De regering vreest dat Europees varkensvlees voedselvergifting kan veroorzaken.

Het verbod geldt voor varkensvlees en afgeleide producten. Europees varkensvlees, in het bijzonder uit Nederland, dat al in Congo opgeslagen ligt, mag niet meer verkocht worden, zei minister van Buitenlandse Handel Jean-Lucien Busa.

BELGA

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Varkens

Lovenfosse, het grootste varkensslachthuis van Wallonië

Varkens De sectorvergadering van het Waalse Collège des Producteurs over de varkenshouderij vond plaats in het bedrijf Lovenfosse in Aubel. Dit is het grootste slachthuis van Wallonië voor deze sector. De site heeft een slachtcapaciteit van 15.000 varkens per week en de verantwoordelijken schatten dat 95% van de Waalse varkens hier wordt verwerkt. Vervolgens wordt alles, van het versnijden tot het verpakken, volgens een strak schema uitgevoerd, zodat de consumenten kunnen genieten van het best mogelijke vlees.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Vlaams Agrarisch Centrum cv

Merelbeke, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Elsen Traktor NV

Aarschot, Vlaams-Brabant, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures