Startpagina Economie

Website "Provincies in cijfers" toont nu ook landbouwdata per gemeente

Op de website www.provincies.incijfers.be kon je al gegevens opvragen over thema’s zoals demografie, wonen, zorgaanbod, onderwijs, jongeren en personen met een handicap. Voortaan kan je er ook landbouwdata consulteren, zo laat de provincie West-Vlaanderen weten.

Leestijd : 1 min

Het gaat om gegevens over land- en tuinbouw in verschillende provincies, tot op gemeentelijk niveau. Denk bijvoorbeeld aan het aantal land- en tuinbouwbedrijven, de omvang ervan, hoeveel dieren er worden gehouden en welke gewassen er worden geteeld. De gebruiker kan ook evoluties door de jaren heen terugvinden.

De website biedt ook cijfers over de omzet, de toegevoegde waarde en de investeringen in de landbouwsector en aanverwante sectoren, zoals bijvoorbeeld de voedingsindustrie. Om alle gegevens voor de site te verzamelen werken verschillende organisaties samen zoals de federale overheidsdienst Economie, het departement Landbouw en Visserij, het Federaal Agentschap voor Veiligheid van de Voedselketen en Bioforum.

Belga

Lees ook in Economie

Melkprijs stijgt opnieuw bij Vreugdenhil

Bedrijfsnieuws De Belgische melkprijs voor september werd bij Vreugdenhil Dairy Foods vastgesteld op 41,92 euro per 100 l melk, zonder btw. Hiermee is de melkprijs 1,66 euro hoger dan de melkprijs van augustus. Het is de hoogste melkprijs bij de zuivelverwerker van dit jaar.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Proefcentrum Fruitteelt vzw

Limburg

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures