Startpagina

Bereikbaarheid

Leestijd : 1 min

Om een evenwichtige spreiding te garanderen op het terrein, is het de bedoeling de bezoekers via verschillende armen te laten toestromen.

Bezoekers komende uit de richting van Gent:

Opgelet: afrit 8 De Pinte van de E17 is afgesloten door werken komende uit de richting van Antwerpen/Gent. Bezoekers dienen afrit 7 Deinze te nemen om dan via de N35 (Steenweg op Deinze) richting Oudenaarde te rijden. Zij worden afgeleid naar P1 of, indien volzet, naar P4 De Bruwaan (kant Mantovani).

 

Bezoekers komende uit de richting van Waregem/Kortrijk:

Bezoekers verlaten de E17 via afrit 6 Kruishoutem om dan via de N459 richting Oudenaarde te rijden. Ze worden in de eerste plaats afgeleid naar P2 (via de Weihagestraat). Wanneer P2 volzet is of wanneer het verkeer op de N60 stropt, worden de bezoekers doorgestuurd naar P5 Westerring (kant Samsonite).

 

Bezoekers komende vanuit de richting van Oudenaarde-Ronse:

Zij worden vanaf de N60 afgeleid naar P2 (via de Weihagestraat). Indien volzet, worden de bezoekers doorgestuurd naar P5 Westerring (kant Samsonite).

Lees ook in

Meer artikelen bekijken