Startpagina Bedrijfsnieuws

Winnaar vlegelhangen bij Deutz-Fahr

Deutz-Fahr organiseerde afgelopen najaar op zo’n 18 plaatsen in de Benelux een roadshow. Hierbij kon tijdens een wedstrijdje vlegelhangen het gebruik van een tractor gewonnen worden.

Met de Deutz-Fahr roadshow wil de fabrikant volgens een low-budget concept zijn producten aan de gebruikers laten zien. Mooi om te zien is hoeveel dealers hierin mee willen.

Het gedacht van de fabrikant was ook om er iets leuks rond te doen en daarom bedacht hij een wedstrijdje vlegelhangen. Dit principe is iets beter bekend in Nederland dan in België. Het komt erop neer om zo lang mogelijk aan een vlegel te gaan hangen. Deze neemt taps af, waardoor het steeds moeilijker wordt.

Bert Moens uit Aalter kon, van...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

AIF investeert in Moa Technology voor ontwikkeling veelbelovende herbiciden

Bedrijfsnieuws Agri Investment Fund (AIF), het investeringsvehikel van Boerenbond, neemt deel aan een kapitaalronde van 26 miljoen euro in Moa Technology (Moa). Dat is een spin-out van de Universiteit van Oxford die nieuwe herbiciden ontwikkelt met veelbelovende, nieuwe werkingsmechanismen die de resistentie van onkruiden tegen bestaande herbiciden kunnen doorbreken.
Meer artikelen bekijken