Startpagina Economie

Oost-Vlaanderen: subsidies voor imagoversterking landbouw

Sinds 1 juli 2020 heeft de Provincie Oost-Vlaanderen een vernieuwd subsidiereglement voor imagoversterkende initiatieven in de land- en tuinbouw. “Zowel lokale besturen als verenigingen kunnen een verhoogde toelage krijgen voor initiatieven die bijdragen aan het positieve imago van de Oost-Vlaamse land- en tuinbouw en in Oost-Vlaanderen doorgaan”, aldus Gedeputeerde Leentje Grillaert, bevoegd voor landbouw- en plattelandsbeleid.

Leestijd : 1 min

Imagoversterkende initiatieven zijn acties, maatregelen en evenementen die een positief beeld van de Oost-Vlaamse land- en tuinbouw uitstralen en bevestigen naar de burgers. De subsidie bedraagt minimaal 1.250 euro en maximaal 5.000 euro. Het totale subsidiebedrag is maximaal 65% van het begrote initiatief. Subsidieaanvragen moeten een maand voor de aanvang van het initiatief ingediend worden.

De voorwaarden, procedure en het aanvraagformulier zijn terug te vinden op www.oost-vlaanderen.be/subsidie-imagoversterkende-initiatieven

Lees ook in Economie

Prijzen van de belangrijkste zuivelproducten stegen fors in 2026

Economie Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Experts, overliep met ons de evoluties op de internationale zuivelmarkten in weken 35 tot 38. De prijzen van zowel weipoeder als van mageremelkpoeder en kaas blijven stijgen, de boterprijs heeft het moeilijker.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Proefcentrum Fruitteelt vzw

Limburg

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures