Startpagina Actueel

Groente- en fruitreus Greenyard maakt weer winst

De Belgische groente- en fruitreus Greenyard kon in de eerste zes maanden van het jaar positieve cijfers voorleggen, met winst en een duidelijk hogere omzet.

Leestijd : 1 min

Netto verdiende de groep uit Sint-Katelijne-Waver in de eerste helft van het gebroken boekjaar 1,1 miljoen euro. Een jaar geleden moest de groente- en fruithandelaar nog een verlies van 44,9 miljoen euro slikken. Ook de omzet ging er op vooruit. Greenyard kon de verkopen 10,3 procent opdrijven tot 2,17 miljard euro.

Zowel bij de verse producten (fresh) als bij diepvries en inmaak (long fresh) was er een stijgende omzet, met dank aan een toename van vooral de groenteverkoop. Greenyard ziet ook de schulden zakken en verwacht dat de schuldgraad tegen het einde van het boekjaar nog verder zal dalen.

Belga

Lees ook in Actueel

Als distributeurs en landbouwers goed samenwerken

Libramont Supermarktketen Carrefour neemt al 25 jaar deel aan de Beurs van Libramont. Op de recentste editie organiseerde de retailer een debat over de toekomst van onze landbouw. Diverse spelers uit de landbouwsector werden samengebracht rond één centrale vraag: hoe bouwen we aan een duurzaam partnership met het oog op de uitdagingen van morgen?
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Proefcentrum Fruitteelt vzw

Limburg

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures