Startpagina Actueel

Er komt een tweede seizoen van ‘Boerenjaar’ op VIER

Na de eerste succesvolle reeks van Boerenjaar wordt gewerkt aan een tweede seizoen. Die wordt in het voorjaar van volgend jaar op VIER uitgezonden.

Leestijd : 1 min

Boerenjaar, een programma dat deels wordt gefinancierd door Boerenbond, vertelt het verhaal van landbouwgezinnen in hun dagelijkse werkzaamheden. In het 1ste seizoen namen 6 gezinnen deel. Uit de eerste reeks bleek dat de Vlaamse tv-kijker het boerenprogramma best kon smaken. Welke gezinnen aan het 2de seizoen in de schijnwerpers staan, is voorlopig een goed bewaard geheim.

LV

Lees ook in Actueel

Platform ‘One Health’ informeert over voedselproductie

Libramont Wil je graag weten hoe gewassen geteeld worden en hoe belangrijk plantengezondheid is? Of ontdek je graag hoe dieren gezond blijven op de boerderij? Ben je nieuwsgierig hoe de voedselveiligheid in België verzekerd wordt? Al je vragen hierrond zullen worden beantwoord op het Platform ‘One Health’ in hal 1 tijdens de Beurs van Libramont.
Meer artikelen bekijken