Startpagina Bedrijfsnieuws

Packo Agri, 40 jaar Kuhn importeur

In februari was het exact 40 jaar geleden dat Kuhn en Packo Agri een overeenkomst sloten voor de verdeling van het Kuhn-materieel in België.

Het was in februari 1981 dat Packo Agri voor het eerst naar buiten kwam als importeur van Kuhn, meer bepaald op de ‘Foire de Wallonie’ in Namur-Expo.

In dat jaar werden de machines van Kuhn gemaakt in één fabriek in Frankrijk. Op vandaag telt Kuhn maar liefst 12 productiesites verspreid over verschillende landen. Doorheen de jaren zagen verschillende opmerkelijke vernieuwingen het licht binnen de groep, steeds met het oog op een maximale return on investment.

Op de markt kwamen oplossingen op het gebied van...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Sterke geurhinder: Empro krijgt boete van 120.000 euro maar geen exploitatieverbod

Bedrijfsnieuws Het pluimveeverwerkingsbedrijf Empro Europe in Dendermonde moet een boete van 120.000 euro betalen, maar het door het openbaar ministerie en omwonenden gevraagde exploitatieverbod wordt niet opgelegd. Dat heeft de Gentse correctionele rechtbank maandag 30 juni beslist. “Het bedrijf had jarenlang verzuimd om de nodige investeringen in haar installaties te verrichten, waardoor omwonenden regelmatig last hadden van een sterke geurhinder”, stelt de rechtbank.
Meer artikelen bekijken