Startpagina Actueel

Flanders Food Week zet Vlaamse voeding in de kijker

Van vrijdag 1 oktober tot en met zondag 7 november heeft de Flanders Food Week plaats. Het programma oogt veelbelovend en zet de Vlaamse voeding voluit in de kijker.

Vlaanderen zou in 2020 als gastregio optreden voor het UNWTO (World Tourism Organization) World Forum on Gastronomy Tourism. Door corona werd beslist om de Flanders Food Week naar dit jaar te verplaatsen. Het heeft nu plaats van vrijdag 1 oktober tot en met zondag 7 november.

De belangrijkste doelstellingen zijn:

- Vlaanderen en haar foodsector internationaal positioneren als culinaire topbestemming.

- Samenbrengen van...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Europese politici nemen stelling over GLB-voorstel

Buitenland Het Europees Parlement stelde op 10 september een aantal eisen op voor het volgende Gemeenschappelijk Landbouwbeleid. Ook de lidstaten bediscussiëerden het voorstel van de Commissie op de informele Landbouwraad in Kopenhagen, maar wachten in de eerste plaats op meer informatie.
Meer artikelen bekijken