Startpagina Actueel

Ruim 45.000 bezoekers voor Dag van de Landbouw

De 39ste "Dag van de Landbouw" heeft zondag tussen 45.000 en 50.000 bezoekers naar land- en tuinbouwbedrijven in Vlaanderen gelokt. Dat blijkt uit een eerste schatting van organisator Boerenbond.

Leestijd : 1 min

Voor de coronacrisis lokte de "Dag van de Landbouw" nog meer dan 80.000 bezoekers. Nu moest vooraf worden geregistreerd om de opkomst te spreiden en waren er minder bezoekers, maar er was volgens Boerenbond ook online veel interesse.

45 land- en tuinbouwbedrijven openden hun deuren voor het publiek. Eén bedrijf moest nog afhaken omdat de bedrijfsleider een coronabesmetting had opgelopen. Wie voor een bezoek aan dat bedrijf had ingeschreven, zal op een later moment worden uitgenodigd.

Belga

Lees ook in Actueel

Nieuwe onkruidbestrijdingsstrategie in het najaar

Granen Vanaf de tweede helft van september start de uitzaai van wintergerst, waarna de wintertarwe volgt vanaf midden oktober. De zaai van wintergranen gaat tevens gepaard met een onkruidbestrijding in het najaar. Toch blijven we hier zoals altijd afhankelijk van de zaai- en weersomstandigheden.
Meer artikelen bekijken