Startpagina Paarden

Patrick Vinck Trotteur van het jaar

Patrick Vinck, verkozen door de paardenjournalisten als de trotteur van het jaar 2017, stelde in IJzendijke de kampioenmerrie Micha van Luchteren voor.

Leestijd : 1 min

Kijk naar de synchrone beweging van de voorbenen van het paard en de benen van de trotteur. Het is een momentopname maar ook een teken van vakkundigheid.

B.L.

Lees ook in Paarden

Louter uitblinkers, maar wie gaat dit jaar met de oppergaai aan de haal?

Paarden Het Europese Kampioenschap eind augustus in Milaan bracht misschien niet helemaal wat ervan verwacht werd, maar gelukkig zijn er in de springsport vele andere grote evenementen en daar waren de Belgische paarden wel op de afspraak. Zeges van Aken tot Zuidwolde, van Vancouver tot Sydney. Ook in 2023 regen de Belgische paarden de hoogtepunten aaneen. Tien van hen sprongen zich dermate in de kijker dat ze een nominatie voor het ‘Paard van het Jaar’ in de wacht sleepten.
Meer artikelen bekijken