Startpagina Bedrijfsnieuws

CNH Industrial ontvangt Lifetime Achievement Award 2022

CNH Industrial is bekroond met een ‘Lifetime Achievement Award’ van Flanders Investment & Trade (FIT), het overheidsagentschap voor internationaal ondernemerschap in het Vlaamse Gewest.

Deze trofee is een erkenning voor de jarenlange inzet en investeringen van buitenlandse bedrijven die in de regio actief zijn.

De prijsuitreiking vond plaats op 22 maart in Technopolis in Mechelen en werd overhandigd door Jan Jambon, minister-president van de Vlaamse Regering.

Lange geschiedenis

CNH Industrial heeft een lange geschiedenis in Vlaanderen, met aanzienlijke...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Sterke geurhinder: Empro krijgt boete van 120.000 euro maar geen exploitatieverbod

Bedrijfsnieuws Het pluimveeverwerkingsbedrijf Empro Europe in Dendermonde moet een boete van 120.000 euro betalen, maar het door het openbaar ministerie en omwonenden gevraagde exploitatieverbod wordt niet opgelegd. Dat heeft de Gentse correctionele rechtbank maandag 30 juni beslist. “Het bedrijf had jarenlang verzuimd om de nodige investeringen in haar installaties te verrichten, waardoor omwonenden regelmatig last hadden van een sterke geurhinder”, stelt de rechtbank.
Meer artikelen bekijken