Startpagina Actueel

“De landbouw bulkt van de data”

Datadeelplatform DjustConnect heeft 2 jaar na de oprichting al 30 toepassingen voor data-uitwisseling, die goedgekeurd zijn en gecontroleerd worden door de landbouwer als eigenaar van de gegevens.

DjustConnect heeft een stevige versnelling ingezet. De goede resultaten van DjustConnect werden voorgesteld op een seminarie tijdens de Agridagen in Ravels. Coördinator Stephanie Van Weyenberg van het Instituut voor Landbouw-, Visserij- en Voedingsonderzoek (ILVO) deed daar een oproep aan bedrijven en organisaties die data hebben of data willen gebruiken: “De aanvragen stromen binnen. Het is nu het moment om op onze datasnelweg je eigen op- en afrit te bouwen.”

Onder de pioniergebruikers zijn...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Actueel

Belgapomnotering voor Fontane daalt verder

Aardappelen Belgapom meldt op 18 april een prijs van 125 euro/ton (zonder btw) voor het ras Fontane. Dat is een daling met 35 euro/ton (zonder btw) tegenover de vorige notering van 2 weken geleden. Voor Challenger is er deze week geen notering wegens een gebrek aan transacties.
Meer artikelen bekijken