Startpagina Paarden

LRV-kampioenen West-Vlaanderen

LRV-Izegem heeft een goed georganiseerd provinciaal kampioenschap op poten gezet. In de hoogste springklasse ging de provinciale titel naar Sarah Verlinde van Ardooie, met Nevada Z (Nelson Z). Zij was de snelste.

In Midden was de overwinning voor Joyce Snauwaert van de organiserende vereniging LRV-Izegem met Dublin van de Vijf Eiken (Tresor d’o). In de individuele dressuur ging het goud in de hoogste klasse ZZ naar wie anders dan Wilfried Nyssen van LRV- Bredene met Canto (Saros van ’t Gestelhof).

Sara Wittewrongel (LRV-Pittem) won de klasse Zwaar 2 met Riana (Royal Diamond). In Zwaar 1 was de hoogste onderscheiding voor Gerard Carron van Ardooie met Francy (Florestan I).

In Zwaar A groepsdressuur won voor de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Keuring Haflinger-paarden in Sint-Lievens-Houtem

Paarden Op de jaarmarkt van Sint-Lievens-Houtem, die plaatsvond op 11 november, waren er voor het eerst in 700 jaar geen runderen toegelaten ten gevolge van IBR. De plaats waar de runderen de vorige jaren stonden, werd omgetoverd tot een professionele piste. Daar mochten de stamboekpaarden staan voor de keuring. In de voormiddag werden de Shetland- en Welsh-pony’s en de Haflinger-paarden gekeurd, in de namiddag de warmbloed- en boerenpaarden.
Meer artikelen bekijken