Startpagina Economie

Indexcijfers landbouwproducten stijgen tussen oktober en november 2023

In november 2023 steeg de index voor zowel tuinbouw- als plantaardige landbouwproducten ten opzichte van oktober 2023. De landbouwindex voor dieren en dierlijke producten bleef relatief stabiel, meldt Statbel.

Tussen oktober en november 2023 steeg de index van de prijzen voor plantaardige landbouwproducten met 12,7%, gestimuleerd door het herstel van de prijzen voor bewaaraardappelen op de vrije markt. De landbouwindex voor dieren en dierlijke producten is relatief stabiel gebleven (+0,5%).

Voor tuinbouwproducten werd een stijging van 11,4% opgetekend ten opzichte van oktober, als gevolg van de stijging van de index voor groenten (+21,4%).

In totaal steeg het globale indexcijfer van de land- en tuinbouwproducten in...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

Milcobel verhoogt de melkprijs opnieuw met 0,75 euro/100 l

Economie De raad van bestuur van zuivelcoöperatie Milcobel besliste op 20 mei over de melkprijs voor deze maand. Milcobel zal voor de lopende leveringen van de maand mei 2025 een standaard melkprijs hanteren van 50,25 euro/100 l. Dit is een stijging met 0,75 euro/100 l ten opzichte van april 2025.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

Land -en Tuinbouwmachines Vercammen BV.

Berlaar, Antwerpen, België

Solliciteer nu

V&H Service BV

Merchtem, Vlaams-Brabant, België

Solliciteer nu

Wintmolders BV

Brustem, Limburg, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures