Startpagina Paarden

Vrijspringen Jumping Mechelen

Ze zijn er helemaal klaar voor en wij ook. Zangersheide brengt voor het tweede jaar op rij de immer druk bevolkte finale vrijspringen voor tweejarige paarden op Jumping Mechelen.

Uit een smeltkroes van talent werden op 10 december in het Lierse Azelhof 25 vrouwelijke en 25 mannelijke jonge springtalenten geselecteerd. Kort en bondig: De 50 beste springers van hun jaargang worden verwacht in de Nekkerhal.

Mooi palet met veel talent

De geselecteerden...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Openstoeterijendag bij trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld

Paarden Om de trekpaarden in hun eigen omgeving aan het werk te zien, organiseerden 3 fokkerijen uit Vlaams-Brabant een openstoeterijendag. Deze vonden al plaats in Vollezele in april, in het Provinciedomein Huizingen in juni en in Kampenhout eind juli. Op zondag 17 augustus hield trekpaardenfokkerij ’t Bruggeveld – met Rudi en Thomas Callebaut – als laatste van de 3 een opendeurdag op en rond hun fokkerij.
Meer artikelen bekijken