Startpagina Bedrijfsnieuws

SDF opent nieuw kantoorgebouw op Deutz-Fahr Land

Same Deutz-Fahr (SDF) heeft in Lauingen (Duitsland) een nieuw gebouw geopend waarin de verkoop-, administratieve, service- en R&D-afdelingen worden ondergebracht. Daarmee bevestigt het bedrijf opnieuw zijn sterke betrokkenheid bij deze strategische locatie.

In dit nieuwe pand, met een oppervlakte van 1.700 m², is ruimte voor 80% van de medewerkers die op deze locatie werkzaam zijn. Het project maakt deel uit van een ontwikkelingsplan dat in 2017 van start ging met de bouw van de Deutz-Fahr Land-productiefaciliteit, die zich richt op de productie van hoogvermogentractoren tot 340 pk. De ontwikkeling werd voortgezet met de realisatie van de ‘Arena’: een innovatief klantencentrum met een ruime binnenruimte voor het Deutz-Fahr Museum, een bioscoop, een showroom en conferentie- en trainingsruimtes.

Het...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Melkprijs stijgt bij Vreugdenhil

Bedrijfsnieuws De Belgische melkprijs over augustus werd bij Vreugdenhil Dairy Foods vastgesteld op 40,26 euro per 100 l melk, zonder btw. Hiermee is de melkprijs 0,43 euro hoger dan de melkprijs van juli en op hetzelfde niveau als mei en juni.
Meer artikelen bekijken