Startpagina Bedrijfsnieuws

FrieslandCampina verkoopt zijn Roemeense activiteiten

FrieslandCampina heeft overeenstemming bereikt over de verkoop van zijn activiteiten in Roemenië aan Bonafarm Group inclusief de productielocaties in Cluj-Napoca en Târgu Mureș.

FrieslandCampina’s wil zich concentreren op zijn kernmarkten en groeisegmenten met hoge toegevoegde waarde en markten waar melk van de leden-melkveehouders optimaal verwaard kan worden.

Hoewel de Roemeense werkmaatschappij een leidende positie heeft in de lokale zuivelmarkt, bieden haar activiteiten beperkte synergie met de Europese portfolio en dragen ze niet bij aan de valorisatie van ledenmelk van FrieslandCampina.

Twee productielocaties...

Dit artikel is alleen voor abonnees

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Aanmelden

U ontvangt reeds de krant ?

Activeer hier
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Bedrijfsnieuws

Nieuwe cultivatoren bij Pöttinger

Bedrijfsnieuws Pöttinger heeft een nieuwe serie Synkro- cultivatoren. Deze kenmerken zich door de aanwezigheid van zowel nieuwe als beproefde functies en door talrijke individuele aanpassingsmogelijkheden.
Meer artikelen bekijken