Startpagina Paarden

Fokdag Arabo-Friezen

Onlangs was er de bijQC Stables in Sint-Niklaas de jaarlijkse fokdag. Alle veulens en paarden die hebben deelgenomen kregen een eerste premie, bewijs van veel kwaliteit.

Volgens de juryleden is er geen twijfel betreffende de groei aan kwaliteit van het EAFS: "Het stamboek is op de goede weg. We hebben veel kwaliteit gezien", aldus de juryleden. Het hengstveulen Gabbe D (Topspeed Aswan) van fokker/eigenaar Fransca en Dirk Van Royen uit Denderhoutem werd jeugdkampioen én dagkampioen. De vijfjarige merrie Rafika van d'en Meulenpad (Dark Felix van de Molenweg) werd merriekampioene. Eig.: Patricia de Jong.

B.L.

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Paarden

Keuring Haflinger-paarden in Sint-Lievens-Houtem

Paarden Op de jaarmarkt van Sint-Lievens-Houtem, die plaatsvond op 11 november, waren er voor het eerst in 700 jaar geen runderen toegelaten ten gevolge van IBR. De plaats waar de runderen de vorige jaren stonden, werd omgetoverd tot een professionele piste. Daar mochten de stamboekpaarden staan voor de keuring. In de voormiddag werden de Shetland- en Welsh-pony’s en de Haflinger-paarden gekeurd, in de namiddag de warmbloed- en boerenpaarden.
Meer artikelen bekijken