Startpagina Paarden

Fokdag Arabo-Friezen

Onlangs was er de bijQC Stables in Sint-Niklaas de jaarlijkse fokdag. Alle veulens en paarden die hebben deelgenomen kregen een eerste premie, bewijs van veel kwaliteit.

Leestijd : 1 min

Volgens de juryleden is er geen twijfel betreffende de groei aan kwaliteit van het EAFS: "Het stamboek is op de goede weg. We hebben veel kwaliteit gezien", aldus de juryleden. Het hengstveulen Gabbe D (Topspeed Aswan) van fokker/eigenaar Fransca en Dirk Van Royen uit Denderhoutem werd jeugdkampioen én dagkampioen. De vijfjarige merrie Rafika van d'en Meulenpad (Dark Felix van de Molenweg) werd merriekampioene. Eig.: Patricia de Jong.

B.L.

Lees ook in Paarden

Belgen schrijven geschiedenis op WK jonge eventingpaarden

Paarden Ons land mag gerust terugkijken op een boerenjaar voor de paardensport! De voorbije successen in jumping en dressuur hebben daar natuurlijk alles mee te maken. Alsof al dit moois nog niet genoeg was, zorgden onze eventingruiters voor de kers op de taart van een onvergetelijk seizoen. Dat gebeurde dan nog wel op Le Mondial du Lion, dé afspraak par excellence voor de jonge eventingpaarden.
Meer artikelen bekijken