Startpagina Varkens

ANB ziet geen eenvoudige oplossing voor everzwijnenproblematiek

Het Agentschap Natuur & Bos coördineerde gisteren een kleine drukjacht op everzwijnen in het Limburgse Heusden-Zolder met vier geschoten everzwijnen als resultaat. ANB denkt vooral door samenwerking van alle partijen het probleem te kunnen oplossen.

De voorbije weken zijn door verschillende actoren heel wat acties ondernomen om de lokale overlast door everzwijnen aan te pakken. Maar de voorbije tijd werden al heel wat andere maatregelen genomen door verschillende betrokkenen. “Enkel op die manier kan het probleem op lange termijn structureel verholpen worden”, meent ANB.

Overleg als sleutel tot een oplossing

Overlast door everzwijnen is de laatste jaren, vooral in Limburg, een probleem. Door o.a. de...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Varkens

Johan De Wilde, een Waalse varkenshouder met de blik op de toekomst

Varkens In een sector die constant evolueert, zoals de veeteelt, is het verstandig om ver genoeg vooruit te plannen, als je niet voor verrassingen wil komen te staan. Johan De Wilde, varkenshouder in Geldenaken (Jodoigne, Waals-Brabant), begrijpt dat maar al te goed. Met zijn nieuwe stallen heeft hij zich gericht op een heldere en modulaire indeling en ruimtebesparing, zodat hij en zijn dieren met een gerust hart de toekomst tegemoet kunnen gaan.
Meer artikelen bekijken