Dit jaar ontvangt Jumping Mechelen de FEI Wereldbekers Jumping, Dressuur en Mennen. Laat al dit moois niet aan u voorbijgaan!
Het wordt dit jaar uitkijken wat de Belgen presteren in de wereldbeker jumping, onder andere deze Pieter Devos. - Dirk CaremansBram Chardon tijdens de wereldbekerkwalificatie in Mechelen vorig jaar. - Dirk CaremansJeroen Devroe met Eres DL, regerend Belgisch kampioen dressuur.
Het Westerse liga van het wereldbekerseizoen 2018/2019 draait inmiddels op volle toeren. Wanneer we dit neerpennen zijn de kwalificaties van Oslo, Helsinki, Verona en Lyon verreden en staan Madrid, La Coruna en Londen nog op de kalender, alvorens de afspraak in de Mechelse Nekkerhal aan te doen.
Springtoppers op scherp...
Dit artikel is alleen voor abonnees
U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt
PaardenDressuurruiter Justin Verboomen gaf springnatie België een verdiende duw in de dressuurrichting. Onze jumpingruiters werden tweede in de Landenprijs op de ‘heilige’ paardengrond in Aachen. Wat een ongelooflijke ervaring was dit!