Startpagina Economie

Qualibeef, het vroegere slachthuis Veviba, krijgt gerechtelijke bescherming

Slachthuis Qualibeef uit Bastenaken, het vroegere Veviba, heeft bescherming gezocht en gekregen tegen de schuldeisers, zo meldt L'Echo dinsdag. Bijna een jaar geleden brak het voedselschandaal rond Veviba uit.

De handelsrechtbank van Neufchâteau keurde vrijdag de gerechtelijke reorganisatie goed van Qualibeef en filiaal AMB, voluit Abattoir et Marché de Bastogne. De familie Verbist, de aandeelhouder van beide entiteiten, gaat ook akkoord met de verkoop van Roche4Meat, voorheen bekend als slachthuis Lancier in Rochefort. De opbrengst van de verkoop van Roche4Meat zal dienen voor de financiering van de herlancering van Qualibeef en AMB.

Beide bedrijven zijn samen goed voor een vijftigtal werknemers, onder wie zeven bij AMB. Veviba kwam zowat een jaar...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement
Meest recent Bekijk al het nieuws >

Lees ook in Economie

Febev vindt aanpak migratiebeleid en knelpuntenberoepen kaakslag voor vleessector

Economie Onlangs kon de krant De Tijd een ontwerp inkijken van beroepen die kunnen genieten van een vlottere arbeidsmigratie-aanpak. De slagers, een essentieel beroep binnen de vleesproductieketen, werden uit deze lijst verwijderd. Volgens Febev, de nationale beroepsvereniging van slachthuizen en uitsnijderijen, dreigt de voedselbevoorrading in het gedrang te komen als de overheid alsmaar meer horden oplegt aan de instroom van medewerkers.
Meer artikelen bekijken

Vind uw droomjob in de land- en tuinbouw

DLV, studie- en adviesbureau

Wetteren, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

DLV, studie- en adviesbureau

Wetteren, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

DLV, studie- en adviesbureau

Wetteren, Oost-Vlaanderen, België

Solliciteer nu

Vind de medewerker die echt bij u past.

Plaats een vacature
Bekijk alle vacatures