Startpagina Actueel

Activisten drongen binnen bij Waalse konijnenhouder

Ook Wallonië blijft niet gespaard van acties door dierenrechtenorganisaties. Vorige week drongen activisten binnen in een konijnenhouderij in het Waalse Aubel. Ze namen honderden konijnen mee.

Leestijd : 1 min

Begin vorige week drong een groep activisten binnen op het bedrijf van Christian Teller, de grootste Waalse konijnenhouder in Aubel.

Volgens Sudinfo.be wilden de activisten de dieren ‘redden’ van het slachthuis. De actie werd volledig gefilmd. De video werd op de Facebookpagina van de Vegan Corporation geplaatst.

Volgens de konijnenhouder ontvreemden de activisten meer dan 300 dieren uit zijn stal. Hij vreest dat alle dieren zullen sterven aan stress omdat de dieven de konijnen stoorden tijdens de nacht met zaklampen. Ook de 30 overblijvende dieren in deze stal overleefden de inval niet door stress.

Begin november werd in het West-Vlaamse Ichtegem nog een stal met eenden voor de productie van foie gras bezet. Ook hier filmden de activisten hun actie.

Lees ook in Actueel

Warme weer doet Europese boterprijs stijgen

Economie Raf Beyers, adviseur bedrijfsontwikkeling en risk management bij United Experts, overliep met ons opnieuw de financiële situatie in de wereld en de evoluties op de internationale zuivelmarkten. De onstabiele toestand in het Midden-Oosten wordt van nabij gevolgd door de internationale zuivelmarkten.
Meer artikelen bekijken