Startpagina Archief

Akkoord over landbouwbarema’s 2017

Tussen de beroepsgroeperingen en de administratie van Financiën werd vorige week een akkoord bereikt over het landbouwbarema en het barema van de varkenshouders met betrekking tot de inkomsten van 2017.

Het jaar 2017 was een beter jaar voor de landbouwsector. De opbrengsten per hectare waren serieus hoger dan het jaar voordien, en dit vooral ten gevolge van de betere weersomstandigheden. De prijzen anderzijds waren vooral voor aardappelen en suikerbieten dalend. Dit was anders in de varkenssector, waar zowel zeugenhouders als vleesvarkenshouders betere prijzen ontvingen. Ook melkveehouders kenden een gunstig 2017.

Bij de besprekingen van het...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Nieuwe aanpak inzake onkruidbestrijding

Akkerbouw De projectpartners, PIBO-Campus, KBIVB en Praktijkpunt Landbouw, stelden in het demonstratieproject ‘Bestrijden van onkruid en residu: een nieuwe aanpak in de akkerbouw’ tot hoofddoel de kwaliteit van het oppervlaktewater te verbeteren, zodat gewasbescherming in de akkerbouw op een duurzame manier kan blijven voortbestaan.
Voir plus d'articles
Meest gelezen