Startpagina Archief

Totaalforum voor de

veehouderij op een

unieke locatie

De derde editie van de Agridagen in Ravels belooft opnieuw een succes te worden. Intussen reserveerden 222 standhouders een plekje in de voormalige militaire loodsen van Weelde Depot in Ravels. Het concept blijft hetzelfde als bij de voorgaande edities: op een professionele én gezellige manier kennismaken

met de nieuwste producten en diensten binnen de veehouderij.

De vernieuwde Agridagen vonden in 2016 een heel atypische beurslocatie in de voormalige militaire loodsen van Weelde Depot. De kale hallen moesten door de organisatoren helemaal ingericht en aangekleed worden voor de vakbeurs. Maar het concept sloeg aan en die eerste editie in Ravels werd – met 172 exposanten en 15.500 bezoekers - onmiddellijk een succes.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Belgische Haflingerfokkerij toont kwaliteit

Paarden Op zondag 31 augustus organiseerde de Belgische Haflingervereniging voor de 37ste keer, in de rijke geschiedenis van meer dan 50 jaar stamboekwerking, de Nationale Merriekeuring. Deze nationale prijskamp werd doorheen de jaren soms jaarlijks, soms tweejaarlijks georganiseerd. Een vaste waarde is echter de centrale opname van Haflinger-merries in de Topklasse (hoofdstamboek), inmiddels al voor het 22ste jaar op rij.
Voir plus d'articles
Meest gelezen