Startpagina Archief

Nieuwe 6 TTV-tractorserie

De Deutz-Fahr-serie 6 TTV breidt uit met 4 nieuwe modellen binnen het vermogensbereik van 192 tot 230 pk. Meer bestuurderscomfort, betere brandstofefficiëntie en lagere onderhoudskosten zijn de kenmerken van de nieuwe serie.

Aan die lagere onderhoudskosten komt Deutz-Fahr door de motorolie pas om de 1.000 uur te verversen en de vloeistof voor transmissie en hydrauliek pas om de 2.000 uur. Dit kan de fabrikant realiseren door de nieuwe TTV-transmissie en het CleanOil-hydraulisch systeem.

De nieuwe TTV-transmissie biedt een topsnelheid tot 60 km/u bij een motortoerental dat lager ligt dan 1.800 omw/min. 40 km/u wordt behaald bij minder dan 1.200 omw/min. Dit laatste verhoogt de brandstofefficiëntie aanzienlijk en vermindert geluid en slijtage.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Aandacht voor regeldrang op opening van Werktuigendagen

Actueel Federaal minister van Administratieve vereenvoudiging Vincent Van Peteghem gaf op de opening van de Werktuigendagen in Oudenaarde op 20 september aan dat er ook in de landbouw nood is aan het tegengaan van ‘regulitis’. Van Peteghem verving Vlaams minister Jo Brouns die als lid van de Vlaamse regering rond de tafel zit voor begrotingsbesprekingen.
Voir plus d'articles
Meest gelezen