Startpagina Archief

Gesloten varkens-

bedrijf en melkvee

Diep in West-Vlaanderen baten Bert Hanssens en zijn echtgenote op het voormalige bedrijf van de ouders van Karolien in Heuvelland een gemengde activiteit uit.

In 2011 trouwde het koppel en werd hard gewerkt aan de vernieuwing van enkele veeteeltstallen.

Twee kippenstallen in de buurt werden omgevormd tot varkensstallen met onder meer nieuwe kraamhokken en biggenbatterijen, in de bestaande stal werd onder meer een vrijloopafdeling voorzien. Het aantal zeugen groeide op het gesloten varkensbedrijf van 100 naar 200.

Ook de melkveetak verdubbelde in...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Vleesveebedrijf van Koen en Lindsey groeide uit dierentransport van opa Etienne

Vleesvee Als je door Nevele fietst, kan je de runderen van Koen Vandeputte en Lindsey Van Der Straeten en hun 2 kinderen Silke en Siebe tegenkomen. Hun Belgisch witblauw vee is makkelijk te herkennen, maar die bruine runderen die ernaast lopen, zijn geen Blonde d’Aquitaine- maar Limousin-runderen. De Limousins in Nevele zijn niet uniek in Vlaanderen, maar heel vaak zie je ze niet.
Voir plus d'articles
Meest gelezen