Startpagina Archief

“Ook met PAS-akkoord ontbreekt elke samenhangende visie”

BioForum reageert gematigd positief op het akkoord, maar mist nog steeds een visie waarbij landbouwgerelateerde problemen op een samenhangende manier worden opgelost.

Voor BioForum is het evident dat maatregelen nodig zijn om de stikstofdepositie in de Vlaamse natuurgebieden in te perken, maar dit moet op een doeltreffende manier gebeuren. Kleine en middelgrote bedrijven die nauwelijks impact hebben, mogen niet geslachtofferd worden in een generiek beleid.

Erkenning voor meerwaarde

BioForum heeft er meermaals voor gepleit om meer rekening te houden met de reële impact die een bedrijf heeft op een nabijgelegen natuurgebied. We zien dat daar nu in zekere mate rekening mee is gehouden.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Aandacht voor regeldrang op opening van Werktuigendagen

Actueel Federaal minister van Administratieve vereenvoudiging Vincent Van Peteghem gaf op de opening van de Werktuigendagen in Oudenaarde op 20 september aan dat er ook in de landbouw nood is aan het tegengaan van ‘regulitis’. Van Peteghem verving Vlaams minister Jo Brouns die als lid van de Vlaamse regering rond de tafel zit voor begrotingsbesprekingen.
Voir plus d'articles
Meest gelezen