Startpagina Archief

Vierde Pig Rentability Day in teken van transitie

Na tweemaal uitstellen, komt eindelijk de vierde editie van de Pig Rentability Day in zicht. Op 14 oktober strijkt dit tweejaarlijkse event voor en door de varkenssector neer nabij de hippodroom van Waregem. Het thema van deze editie is de ‘varkenssector in transitie’.

De Pig Rentability Day (PRD) is uniek in de sector. Niet minder dan 14 bedrijven, actief in toelevering van de varkenshouderij, zetten immers gezamenlijk hun schouders onder de organisatie van dit event. Voor deze vierde editie zijn dit Denkavit, DLV, ForFarmers, AgroLogic, Cid Lines, Hypor, Ceva, Merko, Debra Group, Duynie Feed, Elindus, VSI, ING en ook jouw krant Landbouwleven.

Corona, oorlog en PAS

De vorige editie van de PRD...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Voorlopig geen subsidies voor extra bos

Milieu De Vlaamse regering vindt voorlopig geen akkoord over de subsidies aan gemeenten voor bosuitbreiding. Minister van Landbouw en Omgeving Jo Brouns (cd&v) wil de voorziene gronden eerst aan de schattingsprijs aanbieden aan landbouwers.
Voir plus d'articles
Meest gelezen