Startpagina Archief

Een verhaal heeft meestal 2 kanten

De voorbije dagen werd een landbouwer beticht van het vernielen van gruttonesten bij het maaien. Het verhaal is echter veel genuanceerder.

Naar aanleiding van het artikel “Bij een maaibeurt van een landbouwveld in het Turnhouts Vennengebied zijn een tiental gruttonesten vernield. Verschillende vogels zijn daarbij ook doodgegaan. Vogelbescherming Vlaanderen gaat nu proberen te achterhalen wat er precies is gebeurd.” op de vrt-website en naar aanleiding van de openbare reactie van Dirk Draulants op zijn Facebook wenst de betrokken landbouwer anoniem zijn verhaal te delen over wat er gebeurd is.

Stressvolle periode

Beste, ik ben de landbouwer wiens gras...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Rita Demaré uitgezwaaid na 20 jaar REO-voorzitterschap

Actueel Slateler Rita Demaré uit Hooglede werd in 2005 verkozen tot eerste vrouwelijke voorzitter van de REO Veiling in Roeselare. Dat bleef ze maar liefst 20 jaar tot 11 april van dit jaar. Toen nam krulandijvie- en slateler Dirk Declercq de voorzittershamer van haar over. “Een coöperatie is van de coöperanten. Iedereen moet er zijn rol goed kennen”, zei Rita bij haar afscheid.
Voir plus d'articles
Meest gelezen