Startpagina Archief

Nieuwe voorzitter van Landsbond Pluimvee

De raad van bestuur van de Landsbond Pluimvee heeft de kandidatuur van Chris Dhondt als nieuwe voorzitter unaniem goedgekeurd. Dhondt volgt op 15 juli Danny Coulier op, die te kennen had gegeven dat hij zijn mandaat wou beëindigen

Danny Coulier (59), braadkippenhouder in Leisele, was gedurende 10 jaar een zeer gedreven en dynamische voorzitter van de Landsbond Pluimvee die het sectorale belang steeds liet primeren. Mede door zijn goede communicatieve vaardigheden heeft hij grote verdiensten in het mee beheersen van onder andere de fipronilcrisis en de verschillende vogelgriepgolven die de sector teisterden. “In de toekomst blijf ik wel nog deel uitmaken van de raad van bestuur en ben graag bereid om me verder in te zetten voor de sector”, aldus Danny.

...

Dit artikel is alleen voor abonnees

U heeft uw maandelijkse limiet van gratis beschikbare artikels bereikt

Abonneer nu

Al abonnee of geregistreerd?

Log in of Activeer uw abonnement

Actueel

Balen verwijdert beverdammen

Actueel De gemeente Balen heeft vorige maand samen met diensten van de provincie Antwerpen verschillende beverdammen verwijderd uit enkele waterlopen. Dat moet ervoor zorgen dat het waterpeil in de waterlopen opnieuw normaal wordt.
Voir plus d'articles
Meest gelezen